Nasze kostiumy taneczne

//Nasze kostiumy taneczne

Nasze kostiumy taneczne

Większość naszych kostiumów tanecznych jest ręcznie zdobiona,a niektóre tworzymy od początku do końca sami, tak jak te naramienniki do samby brazylijskiej. Może nie zawsze kostiumy wyglądają, jak typowe stroje do danego stylu tańca, ale nawet nie wiecie ile satysfakcji nam to daje, gdy coś uda się już skończyć, dobrze wygląda i do tego podoba się innym.

Przyznajemy, że początki bywają ciężkie i nie spodziewaliśmy się, że zdobienie i szycie jest tak ciężkie, tym bardziej, dla osób którym ciężko jest usiedzieć w miejscu. Przyszywanie cekinów po 6-8 godzin dziennie, palce oblepione od kleju i w śladach po igle, to nowe,ciekawe i inspirujące doświadczenie,które zamierzamy kontynuować.

Wykonanie stroi jest bardzo czasochłonne i pracochłonne, a także wymaga anielskiej cierpliwości. Jednak wbrew pozorom dość szybko można osiągnąć oczekiwany efekt. Inaczej jest z tworzeniem stroi od podstaw. Uczymy się wszystkiego od zera, na zasadzie prób i błędów i przyznaję, że niekiedy przynosi to sporo nerwów, ale za to po skończonej pracy odczuwamy niesamowitą satysfakcję.

Gdy tańczymy pokazy lub uczestniczymy w sesjach zdjęciowych, w których „biorą udział” także nasze ręcznie zdobione lub ręcznie robione stroje, a efekt okazuje się zaskakująco dobry, wtedy wiemy,że nasza praca nie poszłana marne i nasze kostiumy będąniepowtarzalne. Tak jak w tańcu, tak i w szyciudużo od siebie wymagamy, dlatego niektóre strojenie sąjeszcze perfekcyjne, ale będziemy nad tym wciąż pracować i udoskonalać je.

Mamy nadzieję, że naramienniki wam się podobają. Za jakiś czas pokażemy zdjęcia z sesji zdjęciowej z wykorzystaniem nowych kostiumów do samby brazylijskiej oraz nasze inne ręcznie zdobione i szyte kostiumy 🙂

By |2018-06-26T16:27:30+00:00Czerwiec 11th, 2018|Kostiumy taneczne|