PIERWSZY TANIEC Oli i Kamila!

//PIERWSZY TANIEC Oli i Kamila!

PIERWSZY TANIEC Oli i Kamila!

Gratulujemy Oli i Kamilowi!
Życzymy wam wszystkiego dobrego na wspólnej drodze życia, dużo miłości, zdrowia i tańca.
Dziękujemy wam bardzo za wkład pracy i zaangażowanie podczas przygotowań do waszego pierwszego tańca.

PIERWSZY TANIEC

Uwaga wszystkich gości, zarówno podczas wypowiadania przysięgi małżeńskiej, jak i prezentacji pierwszego tańca, jest skupiona tylko na młodej parze. Często wiąże się to z dużą presją i stresem związanym z możliwością popełnienia najmniejszego błędu. Kochani! Uwierzcie nam. I zawodowym tancerzom zdarzają się błędy na scenie, czy na parkiecie, ale na tyle dobrze to ukrywają, że często nie sposób tego zauważyć. I wam polecamy to samo – patrzcie na siebie, uśmiechajcie się do siebie i pozwólcie sobie na odrobinę odprężenia w tańcu, a nikt nic nie zauważy, nawet gdy przydarzy się drobny błąd.

Pierwszy taniec to tradycyjny, ale jakże wyjątkowy element przygotowań do wesela. Dla niektórych wymaga ogromnego nakładu pracy, zaangażowania i silnej woli, dla innych – jest spełnieniem marzeń z dzieciństwa, a najczęściej – po pierwszej lekcji tańca daje się polubić, a czasem nawet pokochać. Wierzymy w to, że i Wam przytrafi się taka miłość do tańca, a jeśli nie, to chociaż spędzicie miło czas. W natłoku przygotowań do ślubu i wesela, to bardzo ważne, żeby znaleźć ciekawą i wspólną odskocznię.

Na zajęciach z pierwszego tańca dla narzeczonych w Perfect Show możecie liczyć na przyjazną, domową atmosferę, poczucie humoru, profesjonalne podejście i choreografie dopasowane do was, waszego stylu, waszych potrzeb i poziomu umiejętności.
Przygotowujemy choreografie w różnych stylach tanecznych, zarówno klasyczne – takie jak walc, czy też mniej standardowe, np. bachata, czy salsa.
Jeśli macie jakieś pytania,tonie bójcie się pisać. Chętnie odpowiemy na wszystkie i pomożemy na ile to możliwe na odległość.

By |2018-06-26T15:38:44+00:00Czerwiec 14th, 2018|Nasi kursanci|