Kobiece pokazy taneczne!

//Kobiece pokazy taneczne!

Kobiece pokazy taneczne!

Pokazy taneczne to coś co uwielbiamy. Każdy z naszych tancerzy tańczy od wielu lat i nie wyobraża sobie dłuższego czasu w swoim życiu bez chociaż odrobiny tańca. Lubimy zarówno etap przygotowań – tworzenie choreografii, zapamiętywanie i dopracowywanie jej szczegółów, jak i same pokazy, podczas których możemy dać z siebie wszystko sprawiając przy tym Państwu jak największą przyjemność z oglądania naszego show.

Dla nas nie ma znaczenia, czy to impreza firmowa, impreza okolicznościowa, wesele, impreza integracyjna, gala, event, pokaz w teatrze, czy impreza plenerowa. Jako profesjonaliści do pokazów przygotowujemy się tak samo starannie i intensywnie, aby zaskakiwać, wzruszać, porywać do tańca, czy też bawić naszą widownię.

Ostatnio nasze tancerki prezentowały swoje taneczne umiejętności podczas imprezy urodzinowej. Pokazy i animacje taneczne były prezentem niespodzianką dla solenizanta. Dziewczyny zatańczyły niezwykle energiczny, groteskowy i kobiecy pokaz Can Can’a prosto z paryskiego Moulin Rouge, a także dynamiczną i gorącą jak wulkan sambę brazylijską z Rio de Janeiro. Następnie jedna z tancerek zaprosiła wszystkich gości do wspólnej nauki tańca w formie zabaw tanecznych.

 

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile podczas pokazów oraz za zaangażowanie w naukę tańca, spontaniczność,uśmiech i oklaski.

Lubimy przygotowywać różne pokazy, wcielać się w nowe role, tworzyć nowe kostiumy i wyzwalać nowe emocje. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczą nas Państwo na parkiecie, nauczymy Państwa nowych kroków tanecznych i zaskoczymy także nowymi pomysłami.

Do zobaczenia!

By |2019-02-25T17:24:35+00:00Luty 25th, 2019|Pokazy taneczne|