Pokaz taneczny bollywood stars

//Pokaz taneczny bollywood stars

Pokaz taneczny bollywood stars

Bollywood stars to jedna z naszych propozycji w ofercie pokazów tanecznych w stylu ORIENTAL NIGHT SHOW.

Poniżej możecie przeczytać opisy pokazów tanecznych w stylu Oriental Night Show. Możecie skorzystać z gotowej oferty pokazów o zbliżonej tematyce lub skomponować własny mix pokazów spośród całej oferty. Oprócz pokazów tanecznych na imprezach okolicznościowych, firmowych,eventach i weselach prowadzimy także animacje taneczne oraz naukę tańca dla gości. Sprawimy, że Twoja impreza będzie wyjątkowa i goście przez długi czas jej nie zapomną.

BOLLYWOOD STARS

To podróż przez największe bollywoodzkie produkcje filmowe z genialną, energiczną muzyką w tle. Nie zabraknie różnorodnych stylów tanecznych, inspirowanych znanymi elementami tańców indyjskich.

MYSTERIOUS DANCER

To opowieść o miłości, pełna pasji subtelnych i zmysłowych ruchów. Kto nie zachwyci się delikatnością i kobiecością tajemniczej tancerki?

THE WAVES

Show z wykorzystaniem orientalnych skrzydeł przeniesie Was w magiczny świat bollywood i tańca brzucha.

O NAS

Przygotowujemy pokazy dostosowane do tematyki i charakteru imprezy. Show taneczne może być prezentowane przez duet lub solistę (na specjalne życzenie przez większą liczbę tancerzy). Każdy występ przygotowują profesjonalni tancerze z wieloletnim doświadczeniem. Całość dopełniają ręcznie zdobione kostiumy. Poniżej znajdują się przykładowe motywy przewodnie pokazów. Istnieje także możliwość stworzenia zupełnie nowego show, jak również łączenia konkretnych propozycji z różnych bloków tematycznych. Współpracujemy także z innymi artystami i wspólnie tworzymy jedyne w swoim rodzaju show wokalno-taneczne, led show czy fire show.

Doświadczenie taneczne zdobywane latami w branży tanecznej znajduje odzwierciedlenie w profesjonalnej realizacji pokazów, warsztatów, lekcji tańca oraz choreografii pierwszego tańca dla narzeczonych.

By |2018-06-26T16:07:24+00:00Czerwiec 12th, 2018|Pokazy taneczne|