Pokaz taneczny Can Can

//Pokaz taneczny Can Can

Pokaz taneczny Can Can

Can Can to jeden z pokazów z naszej oferty znajdujący się pod nazwą MOULIN ROUGE SHOW.

Poniżej możecie przeczytać opisy pokazów tanecznych w stylu Moulin Rouge. Możecie skorzystać z gotowej oferty pokazów o zbliżonej tematyce lub skomponować własny mix pokazów spośród całej oferty. Oprócz pokazów tanecznych na imprezach okolicznościowych, firmowych,eventach i weselach prowadzimy także animacje taneczne oraz naukę tańca dla gości. Sprawimy, że Twoja impreza będzie wyjątkowa i goście przez długi czas jej nie zapomną.

MOULIN ROUGE SHOW

CAN CAN

Najsłynniejszy francuski taniec w groteskowej, kokieteryjnej i zjawiskowej odsłonie. Przeniesiecie się do paryskiego kabaretu Moulin Rouge położonego w artystycznej dzielnicy miasta na wzgórzu Montmartre.

CABARET

Szarmancki dżentelmen i uwodzicielska dama zabiorą was do musical’owego świata. A wszystko to w widowiskowym stylu broadway jazz łączącym w sobie jazz, swing, rewię i pantomimę.

EL TANGO DE ROXANNE

Namiętność, gniew i pożądanie przeplatają się w pełnym emocji tańcu zakochanych. Pokaz łączy elementy hiszpańskiego pasodoble i tanga argentino.

O NAS

Przygotowujemy pokazy dostosowane do tematyki i charakteru imprezy. Show taneczne może być prezentowane przez duet lub solistę (na specjalne życzenie przez większą liczbę tancerzy). Każdy występ przygotowują profesjonalni tancerze z wieloletnim doświadczeniem. Całość dopełniają ręcznie zdobione kostiumy. Poniżej znajdują się przykładowe motywy przewodnie pokazów. Istnieje także możliwość stworzenia zupełnie nowego show, jak również łączenia konkretnych propozycji z różnych bloków tematycznych. Współpracujemy także z innymi artystami i wspólnie tworzymy jedyne w swoim rodzaju show wokalno-taneczne, led show czy fire show.

Doświadczenie taneczne zdobywane latami w branży tanecznej znajduje odzwierciedlenie w profesjonalnej realizacji pokazów, warsztatów, lekcji tańca oraz choreografii pierwszego tańca dla narzeczonych.

By |2018-06-26T15:12:06+00:00Czerwiec 18th, 2018|Pokazy taneczne|