Jak wiecie powoli zaczynamy wracać do normalności. Jakiś czas temu zaczęliśmy znów prowadzić indywidualne lekcje tańca i dziękujemy Wam bardzo za tak liczne przybycie. Jest nam niezmiernie miło,że nam zaufaliście i możemy spotykać się na sali ucząc Was tańca. Obecnie najwięcej czasu spędzamy prowadząc zajęcia z pierwszego tańca dla przyszłych par młodych. Jednak coraz większym zainteresowaniem cieszą się zajęcia w solo lub w duetach, między innymi: latin solo, stretching, czy też modern jazz.
Oprócz pracy z kursantami na sali zajmujemy się także prowadzeniem agencji tanecznej. Nadal pracujemy w naszym zawodzie tańcząc na różnego rodzaju imprezach,prowadząc animacje taneczne, czy warsztaty. Dlatego ogromnie cieszy nas to, że zaczynają się także odbywać pierwsze po pandemii imprezy firmowe oraz eventy. Dzięki temu możemy wrócić do pracy, którą tak bardzo lubimy. Występy na scenie, radość publiczności i zadowoleni klienci motywują nas do jeszcze większej pracy, próbowania nowych kroków czy partnerowań.

Wykonujemy pokazy i prowadzimy intro kursy tańca i animacje taneczne również na weselach. Dostosowujemy zabawy taneczne do obecnej sytuacji i dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Jeśli chcecie zapewnić gościom Waszego wydarzenia taneczną atrakcję, to z przyjemnością Wam w tym pomożemy. Przygotujemy taki rodzaj aktywności, w którym uczestnicy będą mogli zachować odpowiednią bezpieczną odległość i bez stresu świetnie się bawić.