Przetańcz swoją imprezę!

Jeśli organizujesz imprezę dla swoich pracowników, rodziny, znajomych, czy też gości weselnych, to zadbaj o atrakcję, którą będą mogli wykorzystać później na parkiecie.

Nauka tańca oraz animacje taneczne świetnie sprawdzają się zarówno na eventach firmowych, imprezach integracyjnych, imprezach urodzinowych, jak i podczas wesela. W zależności od rodzaju imprezy, całkowitej liczby gości, czy też orientacyjnej ilości kobiet i mężczyzn pomagamy dobrać odpowiednie pod konkretny event zabawy.

Czasem lepiej sprawdza się krótka nauka tańca ok 15 minut, a czasem 5-minutowa animacja taneczna. Podczas nauki tańca można nauczyć się trochę dokładniej kilku podstawowych kroków z danego stylu tańca w swobodnej atmosferze zabawy, co goście często wykorzystują później samodzielnie podczas dalszej części imprezy. Natomiast animacja ma za zadanie wprawić gości w świetny nastrój – goście nie uczą się kroków wcześniej, tylko powtarzają za tancerzem proste kroki, np. zabawne ruchy do znanych wszystkim utworów, czy ruchy charakterystyczne dla danego filmu itp.

Niezależnie od wyboru macie gwarancję, że postaramy się roztańczyć i rozbawić Waszych gości.

Aby jeszcze bardziej zachęcić gości do nauki tańca dobrze jest postawić na perfekcyjny pokaz naszych tancerzy w stylu imprezy. Posiadamy bogatą ofertę tematyczną pokazów tanecznych, dlatego z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie. A jeśli nie – możemy stworzyć pokaz specjalnie na potrzeby eventu.