Dziś kilka słów o naszym sportowym klubie tanecznym. Jeśli Wasze dzieci marzą o tym, by taniec był nie tylko sposobem spędzania wolnego czasu, to ten wpis jest właśnie dla Was. Dołączenie do klubu tanecznego z czasem pozwoli Waszym pociechom prezentować swoje umiejętności taneczne na parkietach ogólnopolskich turniejów tańca, brać udział w zawodach i odnosić sukcesy. Nawet nie zorientujecie się, kiedy taniec stanie się ich pasją.
Zajęcia tańca towarzyskiego dają szansę poznania aż 10 stylów tanecznych, 5 standardowych i 5 latynoamerykańskich. Podczas treningów dzieci nauczą się m.in. walca angielskiego, wiedeńskiego, tanga, samby, cha chy czy jive’a. Trenując w klubie sportowym trener uczy konkretnych choreografii, zwraca jednak także większą uwagę na technikę, jakość wykonania i odpowiednie przygotowanie fizyczne.
Para, która trenuje w naszym klubie odnosi sukcesy, wygrywa kolejne turnieje, tym samym osiąga swoje cele i zdobywa wyższe klasy taneczne. Jest to możliwe dzięki ich wytrwałości, zaangażowaniu oraz pracy i pomocy profesjonalnie przygotowanego trenera, byłego zawodnika, posiadającego najwyższą klasę taneczną „S”.
Trenowanie w klubie sportowym to nie tylko nauka tańca i osiąganie sukcesów. Dzieci dzięki takim zajęciom uczą się odpowiedzialności, dobrej organizacji czasu, planowania, zdrowej rywalizacji, radzenia sobie z porażkami. Pokazujemy im, ze dzięki pracy mogą osiągnąć założone cele. Zdobywają także nowe kompetencje społeczne, nawiązując nowe znajomości z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach.
Taniec daje naprawdę wiele możliwości i przynosi mnóstwo korzyści. Nie zastanawiaj się i postaw na rozwój swojego dziecka już dziś – dołącz do nas 😊