Uwaga! Uwaga! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez naszego partnera Odkrywamy Idoli.
?
Do wygrania VOUCHER NA LEKCJĘ TAŃCA!

Kto z nas nie pamięta filmu „Step Up – Taniec zmysłów” i Jenny Lee Dewan w roli Nory Clark? Ta amerykańska tancerka i aktorka obchodziła niedawno okrągłe urodziny, a my mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest voucher na zajęcia taneczne. Kto wie? Może pokochacie tańczyć jak główni bohaterzy tego filmu?
W ramach współpracy Odkrywamy Idoli i Perfect Show Szkoła Tańca & Agencja Taneczna ogłaszamy konkurs, którego nagrodą jest VOUCHER taneczny na jedną lekcję indywidualną z instruktorem*: pierwszy taniec, taniec towarzyski, taniec użytkowy, latin solo, ladies style, modern jazz, stretching
*Dotyczy lekcji solo, w parze i w duecie.
Fundatorem nagrody jest Perfect Show Szkoła Tańca & Agencja Taneczna.
Zasady są proste: trzeba w komentarzu pod tym postem odpowiedzieć na pytania, na jakie zajęcia spośród powyższych chciałabyś/chciałbyś przyjść i dlaczego? Wygra najbardziej oryginalna i kreatywna naszym zdaniem odpowiedź.
Konkurs trwa od 03.12.2020 r. od godziny 10:00 do 15.12.2020 r. do godziny: 23:59, a wyniki zostaną ogłoszone w dniu 16.12.2020 r. po godzinie 20:00 za pośrednictwem Fanpage’a Odkrywamy Idoli.
Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.
Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie naszego konkursu tutaj:
Zrób sobie prezent na święta i zgarnij voucher na zajęcia taneczne!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i udostępniania postu.