Wakacje dobiegły końca, ale to nie powód, żeby się przejmować. Wystarczy, że znajdziecie sobie aktywność zastępującą spacery i plażowanie, żeby nadchodząca jesień nie sprawiała Wam smutku. My proponujemy wszelką aktywność fizyczną, a w szczególności oczywiście taniec. Jest to taka forma ćwiczeń, która może być zarówno rekreacyjna, jak i bardziej intensywna. Duża ilość stylów tanecznych sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie – coś energicznego lub eleganckiego, coś intensywnego lub spokojnego. Wszystko zależy od tego, czy lubicie się zmęczyć, czy macie ochotę tańczyć w ramach swobodnego spędzania czasu wolnego, czy też marzy Wam się, żeby nauczyć się podstaw danego stylu tanecznego lub osiągnąć jakiś konkretny cel.
Bez względu na formę – możemy Wam pomóc, ponieważ prowadzimy zajęcia zarówno na poziomie początkującym, jak i bardziej zaawansowanym. Zapraszamy Was na lekcje z pierwszego tańca, tańca użytkowego, tańca towarzyskiego (np. cha chy, walca, tanga) , salsy, bachaty, rock’n’roll’a, tańca współczesnego, czy burleski. Prowadzimy również lekcje bardziej sportowe: zajęcia ogólnorozwojowe, stretching, czy też wzmacnianie mięśni.
Wszystkie lekcje przygotowywane są specjalnie dla Was, uwzględniając Wasze oczekiwania, potrzeby i zainteresowania,a w trakcie lekcji modyfikujemy choreografie, czy ćwiczenia dostosowując je do odpowiedniego poziomu.

Nie zastanawiajcie się dłużej i wybierzcie coś dla siebie!
E-mail: kontakt@perfectshow.pl
Telefon: 739-299-099