Wiemy, że wakacje to czas na wypoczynek, ale jeśli macie w planach poświęcić swój wolny czas na nowe wyzwania i dobrą zabawę podczas indywidualnego kursu tańca przed wieczorną imprezą,to zapraszamy do naszej szkoły tańca w Łodzi.

Staramy się, aby wszystkie godziny spędzone na naszej kameralnej przyjaznej sali były nie tylko pożytecznie wykorzystane, ale też i w swobodnej niestresującej atmosferze. Nie gwarantujemy, że będziecie w stanie zatańczyć wszystko o czym zamarzycie, ale dołożymy wszelkich starań, żeby tak było. Pamiętajcie jednak, że efektywnie spędzony czas na sali często nie wystarczy. Istotnym elementem nauki tańca jest powtarzanie poznanych kroków także w domu, czy też przy nadarzających się imprezach, w których uczestniczycie. Kiedy pamiętacie poszczególne kroki i ich kolejność, to możemy wtedy zacząć zwracać uwagę na szczegóły i dokładać nowe, coraz trudniejsze i ciekawsze kombinacje ruchowe.

Zapraszamy również tancerzy, gimnastyków, łyżwiarzy, czy osoby związane ze światem fitness, aby udoskonalić swój warsztat, czy też poprawić poszczególne zdolności motoryczne. Pomagamy układać choreografie na zawody, pracujemy nad techniką ruchu, uelastycznieniem ścięgien, gibkością ciała, szybkością ruchu, wytrzymałością czy też siłą mięśniową.

Dzięki indywidualnym lekcjom przez wakacje możecie dopracować to, na co w ciągu roku nie wystarcza Wam czasu.