Targi ślubne to dla wielu par bardzo ważne wydarzenie i nieodłączny element przygotowań do jednego z najpiękniejszych dni w życiu. Wielu usługodawców prezentuje swoje oferty w jednym miejscu – to wielkie ułatwienie dla przyszłych małżonków, którzy mają mnóstwo spraw na głowie. Można tam znaleźć wymarzoną suknię ślubną, elegancki garnitur, operatorów i fotografów, którzy uwiecznią wyjątkowe chwile.

Nas również nie zabraknie, przez cały dzień będziemy do Waszej dyspozycji, a także specjalnie dla Was zatańczymy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości dotyczące tego kiedy należy zacząć przygotowania do pierwszego tańca, ile lekcji i czasu należy na nie przeznaczyć, jak długa powinna być choreografia. Pomożemy Wam również w doborze stylu tanecznego do utworu, który wybraliście lub wspólnie wybierzemy piosenkę, do której zaprezentujecie swoje umiejętności.

A może poszukujecie atrakcji dla Waszych gości? W tym również z przyjemnością Wam pomożemy. Profesjonalny pokaz taneczny w stylu wybranym przez parę młodą, animacje taneczne, a może bitwa taneczna? – z pewnością każdy z Was wybierze coś dla siebie.

My już nie możemy się doczekać! Widzimy się w niedzielę 18.11.

A tak napisali o nas organizatorzy targów ślubnych:
Z tańcem na co dzień Ci nie po drodze, a wesele tuż, tuż? ? Firma taneczna Perfect Show zadba o to, żeby Twoje wykonanie Pierwszego Tańca było perfekcyjne! ?? Będzie szansa zobaczyć na żywo, jak oni to robią, bo zaprezentują pokaz tańca na naszej scenie <3
Patrząc na nich, można śmiało stwierdzić, że nauka tańca to sama przyjemność! ? I jak, podejmiesz wyzwanie? W naszych konkursach będą do wygrania 3 vouchery na darmowe lekcje – świetna okazja na przetestowanie usług firmy ??
_______________________
18 listopada 2018 (niedziela)
Expo-Łódź
10.00-17.00 <3
www.targislubne.pl/lodz-jesien