Zajęcia indywidualne w naszej szkole tańca stwarzają naszym kursantom i przyszłym tancerzom wspaniałe możliwości do rozwoju. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej z osób, tworzeniu choreografii pod konkretną parę i swobodnej przyjaznej atmosferze macie gwarancję, że Wasze umiejętności będą rozwijać się w komfortowych warunkach.

Istotna jest także różnorodność technik tanecznych, którą możemy Wam zaoferować. Dzięki znajomości podstaw wielu stylów tanecznych nasi instruktorzy mogą przygotowywać dla Was ciekawe i urozmaicone choreografie. Korzystanie z elementów rozmaitych stylów tanecznych pozwala nam na szersze spojrzenie na Wasze umiejętności i przekucie pewnych niedociągnięć w zalety.
Taniec to sztuka, w której odstępstwa od technicznej poprawności można zamienić na kroki inspirowane daną techniką taneczną i pozwolić sobie na interpretację własną.

Musicie również pamiętać o tym, że publiczność nie przygotowuje się z Wami i nie zna kolejności poszczególnych elementów. Dlatego najważniejsza jest pewność siebie i to żeby w przypadku jakichkolwiek pomyłek nie dać znać po sobie,że coś poszło nie po Waszej myśli, a co najważniejsze – nie zatrzymywać się, tylko tańczyć dalej.
Zapraszamy do Szkoły Tańca Perfect Show na indywidualne lekcje tańca: pierwszy taniec, taniec towarzyski, taniec użytkowy, salsa, bachata, rock’n’roll, latin solo, burleska, modern jazz, stretching, spalanie i wzmacnianie.

Podejmij wyzwanie i pokochaj taniec! Do zobaczenia!