Zajęcia Latin Solo w zorganizowanych mini grupach 3-osobowych, to idealne rozwiązanie dla przyjaciółek i koleżanek, które chcą w aktywny sposób spędzić wspólnie wolny czas. Zamiast drugiego wyjścia na kawę w tygodniu na plotki, czy na kolejne wspólne zakupy w miesiącu, wybierzcie się do szkoły tańca. Zajęcia Latin Solo,to świetny sposób na zatrzymanie lata na cały rok, utrzymanie zgrabnej sylwetki, a także ciekawe rozwiązanie na spędzenie czas w gronie najbliższych znajomych. Jesteście na sali tylko wy i instruktor, dzięki czemu atmosfera na zajęciach od początku jest swobodna, co daje także większe możliwości do szybkiej i dokładnej nauki kroków tanecznych. Nie krępując się macie zdecydowanie więcej odwagi i nie boicie się zaryzykować, zrobić coś kilka razy źle, żeby wprowadzić poprawki i wykonać coś bardzo dobrze. Ponad to zaletą tych zajęć jest indywidualne dostosowanie tempa nauki oraz poziomu trudności do możliwości takiej małej grupy, a także do każdej z pań z osobna. Instruktor w większej komercyjnej szkole tańca często nie ma możliwości skupienia uwagi na każdym uczestniku zajęć, ponieważ jest ich zbyt dużo, a do zrealizowania ma pewien ustalony program.

Kolejny atut, to dopasowanie godzin do Waszego grafiku, oczywiście jeśli wcześniej już dana godzina nie jest zarezerwowana przez inną grupę. Zajęcia możemy ustalić na dany dzień o danej godzinie, wtedy co tydzień przychodzicie o tej samej porze. Lub też jeśli macie zmienny grafik, to możemy się umawiać z lekcji na lekcję, niekoniecznie na ten sam termin i godzinę.

Jeśli macie pytania co do zajęć w mini grupach, to piszcie śmiało na nasz adres e-mail kontakt@perfectshow.pl lub na massengerze @PerfectShowPl .