Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić kilku obecnych kursantów naszej szkoły. Cieszymy się, że mamy przyjemność pracować z osobami, które czerpią dużo radości z tańca, a przy tym rozwijają się niemal w błyskawicznym tempie.

Pokochali różne style taneczne, ale łączy ich niesamowita pasja i zaangażowanie.
Asia i Łukasz to para, która bez wahania wybrała taniec towarzyski. Na pierwszych lekcjach w naszej szkole to tańce standardowe przypadły im bardziej do gustu. Walc angielski, wiedeński czy foxtrot to style taneczne, których nauka przychodzi im z łatwością. Ostatnio zauważyliśmy, że tańce latynoamerykańskie również skradły ich sympatię,a w szczególności dynamiczny i żywiołowy jive :). Co najważniejsze wszystkie lekcje tańca z Asią i Łukaszem są pełne humoru i przebiegają w niezwykle miłej atmosferze.

 

Teraz czas na nasze energetyczne trio. Magda, Asia i Ola wybrały kobiece style. Podczas zajęć łączą sexy dance, videoclip dance,ladies style, high heels, burleskę, a nawet elementy reggaetonu nie są im straszne. To trio to prawdziwy wulkan energii. Z ogromnym zaangażowaniem uczyły się nowych elementów, odkrywając przy tym swoją kobiecość i jednocześnie świetnie się bawiąc. Zajęcia w kobiecym stylu w małych grupach, to idealne rozwiązanie dla grupki znajomych, które pewniej czują się we własnym gronie.

 

Zapraszamy również pary, które chcą nauczyć się swobodnie poruszać na parkiecie podczas każdej imprezy. Mamy dla Was idealne rozwiązanie, czyli zajęcia tańca użytkowego. Wszystkie lekcje tańca w naszej szkole odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie czekaj i zapisz się już dziś a gwarantujemy, że taniec skradnie także Twoje serce. Do zobaczenia :)