Czeka Was ślub już w 2019 roku?

Dla par, którym do tego niezwykle ważnego dnia został już tylko 1-2 miesiące ważna informacja – to ostatni dzwonek, żeby nauczyć się swojego pierwszego tańca. Oczywiście zdarzają są pary, które po dwóch godzinach lekcji tańca na tydzień przed ślubem potrafią zatańczyć pierwszy taniec, ale odradzamy. Pamiętajcie, że jeśli występujecie przed najbliższymi nie pamiętając choreografii zbyt dobrze, a nie lubicie improwizować w tańcu, to może być to dla Was niepotrzebny stres. A jeśli można wyeliminować czynnik stresujący z Waszego wesela, to warto zadbać o to odpowiednio wcześnie.

Polecamy zacząć na tyle wcześnie, żeby zdążyć poczuć się w tańcu dość swobodnie, a w razie jakiejkolwiek pomyłki potrafić zareagować i poprowadzić dalej partnerkę w tańcu.
Jeśli nigdy nie byliście na kursie tańca, to warto wybrać się chociaż na jedną lekcje tańca przynajmniej około pół roku przed ślubem. To dobry moment,aby sprawdzić jak szybko uczycie się kroków, jaki powinien być poziom trudności Waszego tańca, jaki styl tańca najbardziej przypadnie Wam do gustu oraz ile mniej więcej lekcji będzie potrzebnych.

Możemy dla Was przygotować wyjątkowe choreografie pierwszego tańca w rozmaitych stylach tanecznych: walc wiedeński,walc angielski, foxtrot, rumba, tango, cha cha, rock’n’roll, salsa, bachata, taniec współczesny, lata 20′, czy disco lata 70-80′.

Zapraszamy serdecznie!