To był piękny rok 2021! Za nami wiele godzin treningów z narzeczonymi, litry wylanego potu przez kursantów, kilogramy starań i dziesiątki wzruszających chwil. Dziękujemy Wam za to i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tych wspaniałych zdarzeń.
Wiemy, że dla wielu par zaprezentowanie pierwszego tańca przed najbliższymi to duży stres i nie lada wyzwanie. Tym bardziej dziękujemy Wam za zaufanie i wspólnie spędzony czas podczas lekcji pierwszego tańca. Wspaniale jest patrzeć na Wasz postęp, zmianę podejścia do tańca jaką często możemy obserwować szczególnie u nieprzekonanych na początku Panów. I w końcu pojawia się uśmiech na twarzy przyszłych par młodych i świadomość, że wspólnie daliśmy radę. Gdyby nie Wasze zaangażowanie i praca trudno byłoby uzyskać takie spektakularne efekty.
Jeśli macie video i zdjęcia z pierwszego tańca z wesela i chcecie się z nami podzielić, to przesyłajcie śmiało. Chętnie udostępnimy Wasze taneczne perfect show! :)

Zapraszamy nowe pary na sezon 2022r. już od stycznia! Pamiętajcie, że dobre przygotowanie, to podstawa, a stres podczas wesela często nie pomaga, więc dobrze wyćwiczyć swój wymarzony pierwszy taniec. Możecie do nas pisać i dzwonić, żeby dowiedzieć się więcej. Podczas darmowej konsultacji telefonicznej omówimy Wasze oczekiwania dotyczące tego jak ma wyglądać Wasz pierwszy taniec. Znając Waszą wizję choreografii, wybrany utwór wspólnie możemy wybrać styl taneczny i możemy zasugerować jak rozplanować lekcje i ile tanecznych spotkań będzie potrzebnych.