Szkoła Tańca Perfect Show w Łodzi zaprasza na indywidualne zajęcia z Pierwszego Tańca!

Zajęcia przygotowujące do pierwszego tańca podczas wesela bywają czasem dla Was dość stresujące. Szczególnie jeśli przychodzicie po raz pierwszy w życiu wspólnie na zajęcia taneczne, nie wiedząc jak szybko nauczycie się kroków i czy będziecie mieć trudność z ich wykonaniem oraz koordynacją. Nie ma się jednak czego obawiać. Stres często blokuje możliwość nauki,dlatego najważniejsze jest optymistyczne nastawienie. Możecie być pewni, że nie będziemy robić Wam morderczych wyczerpujących treningów, ani nie będziemy na Was krzyczeć ;) Jesteśmy od tego, żeby Was nauczyć, pomóc, doradzić i wesprzeć na duchu.
Oprócz tego, że te lekcje mają na celu stworzenie Waszej wymarzonej choreografii dostosowanej do możliwości, to mają też być zajęciem relaksującym wśród ślubnych przygotowań. Tak byśmy chcieli i staramy się do tego dążyć. Oczywiście nie ominie Was nauka kroków, powtarzanie choreografii, poprawianie i udoskonalanie Waszego tańca, ale odbędzie się to w przyjaznej atmosferze. Pamiętajcie, że podczas lekcji możecie zadawać pytania dotyczące choreografii, czy też wprowadzać w niej zmiany. Każda choreografia tworzona jest indywidualnie pod daną parę.

Jeśli macie wybrany utwór, do którego chcecie tańczyć to ułożymy do niego choreografię biorąc pod uwagę preferowany styl taneczny i Wasze oczekiwania. Natomiast jeśli nie możecie się zdecydować, to po pierwszych zajęciach pomożemy Wam dobrać odpowiedni styl i piosenkę.