Rok 2020 to wyjątkowy i często trudny czas dla przyszłych par młodych. Pandemia spowodowała sporą niepewność,co do możliwości zrealizowania tych najważniejszych uroczystości. Przed wakacjami wszyscy mieliśmy nadzieję,że powrót do normalności już przed nami i to co najgorsze minęło. Jednak pandemia nadal trwa i wracają też niektóre obostrzenia. Wiele par było zmuszonych, żeby przełożyć swój ślub i wesele na inny termin i często nie było już szans na najbardziej oblegane przez pary terminy wakacyjne. Dlatego też sezon ślubny w tym roku trwa dłużej.
Nawet jeśli zdecydujecie się na naukę pierwszego tańca w ostatniej chwili, na 2 tygodnie, czy też tydzień przed ślubem, to spróbujemy znaleźć dla Was terminy na naukę tańca. Standardowo prowadzimy zajęcia między godziną 10:00, a 22:00, ale wiemy, że są często wyjątkowe sytuacje i staramy się być elastyczni dostosowując nasz grafik do Waszych możliwości czasowych.
W miarę możliwości próbujemy również zająć się Waszym utworem do pierwszego tańca i dopasować jego czas do ilości czasu, który możecie poświęcić na naukę tańca na kilka dni przed ślubem. Nie macie dzięki temu kolejnego obowiązku,ani nie musicie się martwić,że nie nauczycie się tańczyć do całego utworu.
Zachęcamy do kontaktowania się z nami i zadawania pytań zanim przyjdziecie na lekcje. Spróbujemy rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości.