Rok to niby mało czasu, ale z tej perspektywy możemy Wam powiedzieć, że utwierdzamy się w przekonaniu, że warto szukać pozytywów we wszystkim co się dzieje w życiu i się nie stresować, a tym bardziej przez ślubem. Są sytuacje,na które nie mamy wpływu i nie warto denerwować się na kilka miesięcy przed ślubem,że coś pójdzie nie po naszej myśli. Dobrze jest przygotować to co możemy, tak żebyśmy byli zadowoleni, ale nie polecamy planować całego wesela co do minuty, bo ono i tak będzie żyło własnym życiem :)
Najważniejsze, że jesteście pewni tego, że osoba, z którą bierzecie ślub jest Waszą drugą połówką i tego nic nie jest w stanie zepsuć w tym wyjątkowym dniu.
Rok temu powiedzieliśmy sobie „TAK” i możemy Wam powiedzieć, że jeśli się dobrze znacie i wybraliście swoim sercem, to nic się nie zmieni na gorsze za jakiś czas. Może być tylko lepiej :)
Skoro wesele, to i oczywiście PIERWSZY TANIEC. To również mamy już za sobą i oprócz nauczenia Was kroków tanecznych, możemy Wam też przekazać jakieś drobne rady i nasze spostrzeżenia co do tańca, muzyki czy przygotowań weselnych.
Oczywiście każdy musi to przeżyć po swojemu i każdy ma inną wizję wesela, ale zbierając informacje od różnych osób przed weselem możecie sobie wyciągnąć z tego taki złoty środek dla Was samych.

Zachęcamy do obejrzenia Naszego pierwszego tańca i nie tylko:

Tak czy inaczej życzymy Wam owocnych i bezstresowych przygotowań!