Obecnie pary młode poszukują wciąż nowych atrakcji dla swoich gości, a także szukają pomysłów na wyjątkowy pierwszy taniec. Mamy dla Was kilka propozycji.

I. PIERWSZY TANIEC ZA PARĘ MŁODĄ
Czasy się zmieniają i nie wszyscy chcą typowego tradycyjnego wesela. Wychodząc naprzód tym wszystkim, którzy nie chcą tańczyć pierwszego tańca, proponujemy pierwszy taniec w wykonaniu duetu w dowolnie wybranym przez Was stylu tanecznym.
II. PIERWSZY TANIEC Z DUETEM TANECZNYM
Jeśli chcecie zatańczyć krótki pierwszy taniec, tak, żeby nie poświęcać zbyt dużo czasu na naukę tańca, to opcja właśnie dla Was. Podczas dwóch lekcji tańca nauczycie się krótkiego układu do wybranego przez Was utworu, a resztę zatańczy za Was duet taneczny. Może to być Wasz utwór lub inny – wybrany przez Was albo możecie zdać się na nas określając w jakim stylu mniej więcej chcielibyście pokaz.
III. SHOW Z TANCERZAMI
Trzecia opcja to pierwszy taniec wykonany z tancerzami. To wy decydujecie w jakim stylu, z iloma tancerzami chcecie pokaz, czy mamy robić efektowne partnerowania, czy raczej być dla Was tanecznym tłem. Wszystko zależy od Waszej koncepcji, a my ubierzemy to w taneczne kroki!
Dzięki temu, że prowadzimy zarówno Szkołę Tańca, jak i Agencję taneczną, to macie spore pole manewru jeśli chodzi o temat pokazu, czy styl taneczny.

Jeśli macie pytania, to piszcie lub dzwońcie.

kontakt@perfectshow.pl

739 299 099