Zabawny, ciekawy, zaskakujący i przywołujący wspomnienia z lat młodości?
Taki właśnie jest nasz pokaz Disco Show w stylu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.
Odkryj magiczny i kolorowy świat disco razem z Agencją Taneczną Perfect Show.

Kto nie zna takich utworów jak, między innymi: Daddy Cool – Boney M, Mamma Mia – grupy Abba, czy Hot Stuff – wspaniałej Donny Summer?
Gorączka sobotniej nocy, to idealny temat na imprezę firmową, okolicznościową, karnawałową, czy przebieraną. W połączeniu z animacjami tanecznymi i nauką tańca, to także świetna atrakcja dla Waszych gości podczas wesela. Muzyka porywająca do tańca, znane ruchy i instruktorzy, którzy w łatwy i przyjemny sposób nauczą wszystkich podstawowych kroków,to przepis na udaną imprezę.

To nie lada wyzwanie, aby ułożyć choreografię w stylu disco, tak aby nie była ona dla widza monotonna, zawierała znane i lubiane przez wszystkich elementy choreograficzne ze znanych teledysków z lat 70-tych i 80-tych oraz żeby dodać coś od siebie,co sprawi, że pokaz będzie bardziej oryginalny. Ale my uwielbiamy wyzwania i mamy nadzieję,że udało nam się sprostać, a dodatkowo peruki, buty ze światłami led i ręcznie zdobione stroje pomogą Wam poczuć klimat tamtych lat. Zachęcamy do obejrzenia intro naszego pokazu DISCO SHOW na kanale You Tube.