Pokazy o tematyce filmowej, to oprócz wyzwania tanecznego, także wyzwanie aktorskie. Bez względu na to jaki jest temat pokazu, musimy oddać charakter filmu oraz muzyki, upodobnić w pewnym stopniu do bohaterów, czy też zainscenizować tanecznie charakterystyczne dla danego filmu sceny.

Z racji tego, że nie uczyliśmy się nigdy sztuki aktorskiej, to staramy się intuicyjnie wyrażać emocje. Nie jest to łatwe, ale dla nas zdecydowanie łatwiej jest wyrażać emocje poprzez ruch ciała i taniec, niż gdybyśmy mieli odegrać rolę mówioną ;)

W swojej ofercie mamy kilka propozycji pokazów filmowych,ale istnieje także możliwość przygotowania pokazu specjalnie na życzenie klienta.

Do tej pory tańczyliśmy show:
– Titanic
– Dirty Dancing
– Grease
– James Bond
– Hit the road Jack
– Be italian
– Great Gatsby
– Chicago
– Moulin Rouge
– Saturday Night Fever.

Każdy z tych pokazów wykonywany jest do charakterystycznej dla danego filmu muzyki, oddaje klimat lat, w których powstał, a w przypadku musicali zawiera również charakterystyczne dla tego filmu ruchy.

Pokazy mogą być wykonane solo, w duecie, czy też w grupie damskiej, męskiej lub mieszanej, w zależności od wybranego show i potrzeb.

Zapewniamy również krótką zabawę taneczną w klimacie imprezy lub intro kurs tańca dla gości po pokazie, aby każdy miał okazję spróbować swoich sił w tańcu.