MAGIC LIGHT to jeden z pokazów z naszej oferty znajdujący się pod nazwą LED LIGHT SHOW.

Poniżej możecie przeczytać opisy pokazów tanecznych w stylu LED LIGHT SHOW. Możecie skorzystać z gotowej oferty pokazów o zbliżonej tematyce lub skomponować własny mix pokazów spośród całej oferty. Oprócz pokazów tanecznych na imprezach okolicznościowych, firmowych,eventach i weselach prowadzimy także animacje taneczne oraz naukę tańca dla gości. Sprawimy, że Twoja impreza będzie wyjątkowa i goście przez długi czas jej nie zapomną.

LED LIGHT SHOW

KORRIDA

Futurystyczna wizja hiszpańskiej korridy pełna pasji, namiętności, pożądania i walki o dominację. Tancerze z wykorzystaniem widowiskowych skrzydeł ledowych połączą elementy tanga argentino, pasodoble i tańca współczesnego tworząc wyjątkowe show.

MAGIC LIGHT

Jedyne w swoim rodzaju show taneczne w ciemności. Tajemniczą i pełną magii atmosferę stworzy niezwykła gra świateł ledowych, fuzja gatunków muzycznych i zaskakujący taniec.

HOT DISCO NIGHT

Szaleństwo, zabawa, wspaniała muzyka lat 80′ i 90′, a to wszystko w połączeniu z ledowymi dodatkami: złote buty, kolorowe peruki, krawaty i bransoletki. Całości dopełni żywiołowa choreografia pełna humoru i komicznych ruchów.

O NAS

Przygotowujemy pokazy dostosowane do tematyki i charakteru imprezy. Show taneczne może być prezentowane przez duet lub solistę (na specjalne życzenie przez większą liczbę tancerzy). Każdy występ przygotowują profesjonalni tancerze z wieloletnim doświadczeniem. Całość dopełniają ręcznie zdobione kostiumy. Poniżej znajdują się przykładowe motywy przewodnie pokazów. Istnieje także możliwość stworzenia zupełnie nowego show, jak również łączenia konkretnych propozycji z różnych bloków tematycznych. Współpracujemy także z innymi artystami i wspólnie tworzymy jedyne w swoim rodzaju show wokalno-taneczne, led show czy fire show.

Doświadczenie taneczne zdobywane latami w branży tanecznej znajduje odzwierciedlenie w profesjonalnej realizacji pokazów, warsztatów, lekcji tańca oraz choreografii pierwszego tańca dla narzeczonych.