Pokazy w stylu lat 20′ cieszą się obecnie chyba największą popularnością. Dzięki swojej elegancji motyw Great Gatsby świetnie pasuje zarówno na imprezy firmowe i imprezy urodzinowe, jak i nawet na wesele. Frędzle, cekiny, pióra, laseczki, meloniki, szale boa, to wszystko nadaje wyjątkowego charakteru i smaku.

Tego typu pokazy świetnie sprawdzają się zarówno w wykonaniu dwóch tancerzy, jak i grupy tancerzy, a także w wykonaniu samych tancerek,jak i damsko-męskiego składu.

W przypadku pokazów, w których uczestniczą i tancerki i tancerze przemycamy także odrobinę technicznych tricków, takich jak obroty czy szpagaty, czy też ciekawych zaskakujących publiczność podnoszeń.

Nasi tancerze są wszechstronni i potrafią wcielać się w różne role, nie tylko wykonując ruchy charakterystyczne dla danego stylu, ale także wyrażając emocje. W pokazach w stylu Wielki Gatsby możecie spodziewać się dobrej zabawy, elegancji, szyku, a także odrobiny groteski.

Wykonujemy pokazy: typowe dla lat 20′ w stylu charleston, z dodatkiem swing’a, w nowoczesnym klubowym klimacie, czy z odrobiną rewii. Dopasowujemy styl pod konkretny event czy imprezę, dokładając wszelkich starań, aby publiczność była zadowolona i chciała także nauczyć się kilku kroków podczas animacji tanecznych będących zwieńczeniem pokazu.

A jeśli zastanawiasz się jaki styl taneczny najlepiej pasowałby do imprezy,którą organizujesz – zadzwoń. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy wybrać najlepszą opcję. Tworzymy także pokazy na specjalne życzenie klienta.