Ten rok zaskoczył wszystkich artystów. Ciężko jest z dnia na dzień się przebranżowić, czy też odnaleźć inną pasję. Niektórzy jednak byli do tego zmuszeni, bo często ich pasja była również ich pracą i źródłem utrzymania. Brak koncertów, eventów, imprez, a w późniejszym czasie ich niewielka ilość spowodowały, że wielu artystów nie mogło prezentować swoich umiejętności „na żywo” przed publicznością.
My mieliśmy szczęście jeszcze jakiś czas temu występować w większości na prywatnych uroczystościach. Oczywiście pokazów było znacznie mniej niż normalnie w sezonie wakacyjno-jesiennym. Cieszymy się jednak, że mogliśmy dla Was tańczyć i prowadzić dla Was taneczne zabawy i to w równych stylach tanecznych. Była samba ze skrzydłami led, kilkukrotnie can can oraz tango&pasodoble, bollywood, samba brazylijska, lata 20, show Great Gatsby, czy też pierwszy taniec za parę młodą. Prowadziliśmy także taneczne wieczory panieńskie ze wspaniałymi, rozrywkowymi i zdolnymi paniami.
Niestety znów przyszedł czas rozłąki z tanecznymi pokazami. Mamy nadzieję, że wszystko jeszcze wróci do normy i będziemy mogli zabierać Was do naszego tanecznego świata tak często jak kiedyś tańcząc znów na eventach, urodzinach, weselach, jubileuszach, galach co tydzień lub kilka razy w tygodniu. W czasie pandemii szykujemy trochę nowych kostiumów tanecznych i liczymy na to, że będziemy mogli je wszystkie zaprezentować już niebawem. Trzymajcie kciuki!