Imprezy firmowe i okolicznościowe o tematyce „Podróż dookoła świata”, to bardzo ciekawe i wdzięczne tanecznie eventy. W jeden dzień, a czasem w kilka godzin, podczas których odbywa się impreza, organizatorzy przenoszą swoich gości w kilka zupełnie innych miejsc.

Ostatnio mieliśmy przyjemność uczestniczyć w takiej imprezie i zaprezentować 4 różne pokazy tematyczne: Taniec Hawajski odnoszący się do pięknych Hawajów; Taniec Hiszpański, który przeniósł publiczność do gorącej Hiszpanii; Afro Show prosto z Afryki oraz Country Show z Dzikiego Zachodu.

Event dookoła świata z naszą Agencją Taneczną Perfect Show, to wyjątkowa okazja do tanecznej podróży po zakątkach świata, a także do nauki podstawowych kroków różnych stylów tanecznych.

Poza wyżej wymienionymi miejscami możemy przenieść się tanecznym krokiem także do Brazylii na karnawał w Rio, na ulice tętniącej życiem Kuby, na piracki statek z Karaibów czy do Moulin Rouge we Francji. Przygotowujemy także pokazy na życzenie klienta, więc praktycznie każdy zakątek ziemi możemy przedstawić publiczności w taneczny sposób.

W przypadku zainteresowania takim show tanecznym prosimy o kontakt:
– mailowy – kontakt@perfectshow.pl
– telefoniczny – 739-299-099.
Po ustaleniu ilości pokazów, animacji tanecznych i ilości tancerzy przygotujemy wycenę.

Uwielbiamy wcielać się w różne role oraz zaskakiwać publiczność i porywać gości do zabawy i oczywiście do tańca.
Zapraszamy do współpracy! Do zobaczenia w różnych zakątkach świata!