Często zdarza się, że szukacie rozmaitych atrakcji na wesele, aby w ciekawy sposób urozmaicić czas Waszym gościom. A my dla kursantów, którzy uczęszczają do naszej szkoły na lekcje pierwszego tańca, mamy promocje na pokazy taneczne!
Oprócz tego, że mamy dla Was atrakcyjną zniżkę, to możecie nas poznać bliżej jeszcze przed weselem chodząc na lekcje tańca. Jest to komfortowa sytuacja dla osób, które obawiają się, że mogą nie być zadowolone z wybranej na wesele atrakcji, czy też nie mają pewności czy dana firma dysponuje profesjonalnymi tancerzami.

Poznacie nas na lekcjach od tanecznej strony, gdy pokazujemy elementy Waszej choreografii. Doradzimy również jakie style taneczne sprawdzą się na Waszym weselu, pokażemy intro rozmaitych opcji i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu zaoszczędzicie sobie dodatkowego stresu nie biorąc na atrakcję, tak zwanego, „kota w worku”. Tak samo jak Wasz taniec, tak i nasze pokazy możemy dopasować do stworzonej przez Was wizji wesela oraz tematu przewodniego.
W ofercie mamy pokazy:
– filmowe, np. James Bond, Grease,
– efektowne show taneczne ze światłami led,
– tematyczne, np. Alicja w Krainie Czarów,
– w klimacie wakacyjnym, np. Samba Brazylijska, Taniec Hawajski,
– w stylu lat 20′ – Great Gatsby, lat 50′ – Rock’n’Roll, czy lat 70-80′ – Disco i wiele innych.

W razie wszelkich pytań piszcie śmiało na kontakt@perfectshow.pl lub dzwońcie pod numer 739299099.