Święta coraz bliżej i już w wielu miejscach czuć świąteczną atmosferę. W domach rozpoczęliśmy przygotowania, a więc czas pomyśleć także o prezentach. Każdy z nas chce podarować coś naprawdę wyjątkowego, coś co wywoła uśmiech i radość drugiej osoby.

A co powiecie na wspólnie spędzony czas we dwoje w miłej, świątecznej atmosferze?

Z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy specjalne vouchery. Podaruj najbliższym trochę tańca. Kup voucher na 1 lub 4 lekcje tańca w promocyjnej cenie. To świetna okazja, by rozpocząć swoją przygodę z tańcem, a także dla osób, które tańczyć po prostu uwielbiają. To obdarowani wybiorą styl taneczny, którego będą się uczyć. Może to być dowolny taniec towarzyski, użytkowy, modern, jazz czy high heels.

Nie zapomnieliśmy także o przyszłych parach młodych. Dla wszystkich narzeczonych wraz z Agencją Muzyczną Lena przygotowaliśmy specjalną ofertę łączącą naukę pierwszego tańca z oprawą wesela. Macie do wyboru trzy pakiety: Bronze, Silver i Gold. Pierwszy z nich zawiera 4 lekcje tańca i taniec w chmurach. W drugim znajdziecie 6 lekcji tańca połączonych z tańcem i tortem w chmurach. Pakiet gold zawiera 10 lekcji tańca, taniec w chmurach i napis „LOVE”. Oferta jest ważna do 31.12.2018r.

 

Mamy nadzieję, że te zróżnicowane opcje pozwolą wielu parom na skorzystanie z najbardziej odpowiadającej im propozycji.