Czas jesiennych i zimowych chłodnych wieczorów niestety zbliża się wielkimi krokami,ale mamy dla Was wyjątkowe taneczne rozgrzewające rozwiązanie.

Do końca października możecie skorzystać z wyjątkowej promocji na pakiet 10 lekcji.

Każda z lekcji aż -50%!

PIERWSZY TANIEC, DISCO SAMBA, ROCK’N’ROLL, SALSA, CHA CHA, BACHATA, SAMBA, TANGO, WALC ANGIELSKI, WALC WIEDEŃSKI, PARTNEROWANIA, TANIEC WSPÓŁCZESNY, JAZZ, PRZYGOTOWANIE DO TAŃCA, WZMACNIANIE I ROZCIĄGANIE

Wybierz spośród zajęć:

1. Przygotowanie przez instruktora wyjątkowej choreografii PIERWSZEGO TAŃCA w dowolnie wybranym przez Was stylu tanecznym. To wy decydujecie czy przeznaczycie 10 lekcji na naukę i szlifowanie Waszego układu, czy poznacie również podstawowe kroki innych stylów tanecznych.

2. LEKCJE TAŃCA UŻYTKOWEGO – postawcie swoje pierwsze taneczne kroki na naszej sali. Przygotujemy Was do zabawy sylwestrowej, karnawału, czy imprez okolicznościowych. Style taneczne, których się nauczycie idealnie sprawdzą się na każdej imprezie, a Wy zostaniecie królami parkietu.

3. Profesjonalne LEKCJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO – poczuj się jak w „Tańcu z Gwiazdami” i daj się zabrać w taneczną podróż pełną elegancji, klasy i gorących latynoamerykańskich rytmów z vice mistrzem Polski Jędrzejem Kaucem. Taniec towarzyski, to jedna z najbardziej różnorodnych technik tanecznych, w której każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

4. PARTNEROWANIA, PRZYGOTOWANIE DO TAŃCA oraz WZMACNIANIE I ROZCIĄGANIE – to wyjątkowa okazja, by wspólnie z magistrem Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej – Kamilą Płóciennik, zgłębić tajemnice tańca oraz poznać podstawowe zasady przebiegu i mechaniki ruchu. Podczas zajęć możemy bardziej skoncentrować się na partnerowaniach w duecie lub indywidualnej pracy nad równowagą, koordynacją, siłą, elastycznością, czy jakością ruchu.

5. Jeśli chcecie nauczyć się wyrażać emocje poprzez ruch, to TANIEC WSPÓŁCZESNY i LYRICAL JAZZ spełnią Wasze oczekiwania. Na zajęciach, oprócz nauki choreografii, będziecie mieli możliwość współpracy ze sobą na zasadzie przeciwwagi, unoszeń, partnerowań, czy balansowania.

Szczegóły promocji:
– Liczba karnetów ograniczona
– Karnet należy zakupić w październiku
– Karnet należy wykorzystać najpóźniej do marca
– Promocja dotyczy karnetu na zajęcia w parach/ duetach na 10 zajęć