Dekoracje Lilla Decor
Aby Wasze wesele wyróżniało się spośród innych, było jeszcze piękniejsze i w oczekiwanym przez Was klimacie musicie zadbać o profesjonalne usługi dekoratorskie. My zaufaliśmy pani Magdalenie Balcerek z firmy Lilla Decor i wiemy, że podjęliśmy najlepszą decyzję. Zadanie było podwójnie trudne, ponieważ zdecydowaliśmy się na dekoracje w mniej typowym weselnym stylu, ale zależało nam, żeby wszystko wyglądało mimo to elegancko i z klasą. Nasze wesele miało filmowy motyw przewodni łącząc w sobie czarny, złoty i czerwony kolor.

Dj Piotr Lamus
Jeśli zależy Wam na komunikatywnym, sympatycznym, elastycznym i przebojowym Dj’u, to polecamy pana Piotra Lamusa. Omówiliśmy wspólnie jak sobie wyobrażamy nasze wesele i tak właśnie było. Śwetna wspólpraca, pomoc zarówno w przygotowaniach, jak i w trakcie wesela, doradzanie a nie narzucanie pomysłów i własnej wizji, a także dostosowanie się do oczekiwań.

Sala Nostalgia Sokolniki
Jeśli planujecie ślub cywilny w plenerze i szukacie pięknego miejsca w lesie niedaleko Łodzi, to polecamy salę Nostalgia w Sokolnikach. Możecie tam wybrać kilka miejsc, w których może się odbyć Wasz ślub, a także salę, która najbardziej przypadnie Wam gustu w zależności od ilości przewidywanych gości. My wybraliśmy kameralną salę na wesele oraz urocze miejsce przy sali na nasz ślub.

Fryzjerka – Katarzyna Nalaskowska – Kokkófka

Makijażystka – Katarzyna Muszyńska

Wiolonczelistka – Julia Glubińska

Polecamy z całego serca i dziękujemy za pomoc w realizacji naszego wymarzonego ślubu i wesela.