W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w łódzkich targach ślubnych 2018, które odbyły się w Hali EXPO.

Targi to wspaniała inicjatywa łącząca wielu usługodawców z branży ślubnej w jednym czasie i w jednym miejscu. To wielkie ułatwienie dla przyszłych par młodych, które podczas kilku godzin mogą zapoznać się z ofertą kamerzystów, fotografów, dekoratorów, czy też podziwiać kreacje ślubne, wybrać obrączki oraz wymarzony samochód.

Nas także nie mogło zabraknąć, ponieważ pierwszy taniec to jeden z najważniejszych momentów wesela, a my z przyjemnością zadbamy o to, by goście podziwiali Was na parkiecie.

Spotkaliśmy wiele sympatycznych i energicznych par. Z chęcią odpowiedzieliśmy na wszelkie pytania, ponieważ oprócz tego najważniejszego „W czym do ślubu?” pojawiają się także te dotyczące pierwszego tańca. Rozwialiśmy ich wątpliwości i obawy, a także przekonywaliśmy, że po pierwszych lekcjach nauka tańca dla wielu z nich stanie się przyjemnością.

Pary, które wybiorą naszą szkołę tańca mogą skorzystać z promocji, którą przygotowaliśmy specjalnie dla nich razem z Agencją Muzyczną Lena. Na przyszłych małżonków czekają trzy pakiety lekcji tańca połączone z tańcem w chmurach, tortem w chmurach czy romantycznym napisem LOVE. Oferta jest ważna do 31 grudnia.

Podczas targów mieliśmy także przyjemność dwukrotnie wystąpić na scenie. Zaprezentowaliśmy propozycję romantycznego pierwszego tańca. Było to połączenie walca wiedeńskiego, partnerowań i podnoszeń. Natomiast drugim pokazem był mix tańców latynoamerykańskich: zmysłowej bachaty, energetycznej salsy i podnoszeń. Taki styl taneczny to świetny wybór dla par, które chcą zaskoczyć swoich gości niecodzienną wersją pierwszego tańca lub zaprosić nas na pokaz taneczny podczas swojego wesela. Jest to idealny pomysł na atrakcję dla gości, ponieważ po pokazach tanecznych zapraszamy ich na parkiet do wspólnej tanecznej zabawy i nauki podstawowych kroków.

Od osób, które wczoraj spotkaliśmy dostaliśmy mnóstwo pozytywnej energii i motywacji do dalszej pracy. Już nie możemy się doczekać pierwszych lekcji, podczas których zadbamy, aby każda z par zatańczyła wyjątkową, niepowtarzalną i idealnie dopasowaną do nich choreografię.