Łódzkie TARGI ŚLUBNE w Hali Expo,to już nasza mała tradycja. Jest nam niezmiernie miło, że tylu z Was chciało z nami porozmawiać, zapoznać się z naszą ofertą lekcji tańca oraz pokazów tanecznych i animacji tanecznych podczas wesela,a także omówić swój pierwszy taniec. Dziękujemy tym, którzy zdecydowali się na naukę pierwszego tańca w naszej szkole tańca, a także tym, którzy po prostu poświęcili nam chwilę na rozmowę podczas targów.

Podczas targów można było zarezerwować sobie karnet w promocyjnej cenie, otrzymać jedną lekcję tańca -50%,a także wygrać trzy darmowe vouchery na lekcję tańca. Polecamy wszystkim parom młodym, aby skorzystały z voucherów. Dzięki temu kupując później karnet nie „kupujecie kota w worku” – wiecie jak wyglądają lekcje, jak może wyglądać Wasz pierwszy taniec, jakie macie możliwości ruchowe i jaki styl tańca Wam się najbardziej podoba.

Podczas tegorocznych Targów Ślubnych mieliśmy przyjemność zaprezentować na scenie pierwszy taniec w wykonaniu naszych kursantów – Ewy i Szymona,a także właścicieli szkoły tańca i agencji tanecznej Perfect Show – Kamili i Jędrka. Dziewczyny wystąpiły w sukniach od Sundari – Showroom’u Anety Miszczak. Poza tym można było zobaczyć także Latin Show w wykonaniu tancerzy Agencji Tanecznej, jako przykład atrakcji podczas wesela. Zachęcamy do obejrzenia zarówno filmików z pokazów,jak i wywiadu z targów z Perfect Show.

 

 

Kliknij „WYWIAD Z PERFECT SHOW” i posłuchaj wywiadu z nami podczas Targów Ślubnych. Włącz od 1:07.

Do zobaczenia na naszej sali, a także na kolejnych targach ślubnych w Łodzi!