Wiosna to czas, kiedy zazwyczaj na nowo pojawiają się nasze chęci do aktywnego funkcjonowania.

Gdy tylko robi się cieplej i pojawia się słońce, większość z nas wyciąga rower z piwnicy, wybiera się na spacer, uprawia poranny jogging, czy chociaż pomyśli o tym, że warto byłoby się trochę poruszać ;)

Takie myśli najlepiej zamienić w czyny. Oprócz aktywności na świeżym powietrzu proponujemy oczywiście lekcje tańca, dzięki którym powoli się rozruszacie, miło spędzicie razem czas, a przy okazji – nauczycie się czegoś nowego. Bachata, salsa, disco samba, rock’n’roll, cha cha, walc, czy tango – możecie wybrać jeden styl tańca lub kilka. Dzięki indywidualnym lekcjom, to wy decydujecie czego chcecie się uczyć – czy chcecie dopracować do perfekcji jeden styl taneczny, nauczyć się prowadzić partnerkę w tańcu, czy też poznać różne rodzaje tańca, aby czuć się swobodnie na parkiecie na każdej imprezie. Instruktor uczy, nadzoruje postępy i dobiera poziom trudności do oczekiwań umiejętności.

Pamiętajcie też, że prowadzimy także zajęcia solo – ladies style, latin solo, videoclip dance, modern jazz, technika tańca, stretching, czy wzmacnianie. Szeroki wybór zajęć sprawi, że te lekcje nigdy Ci się nie znudzą, a przy okazji zadbasz o swoją kondycję i sprawność fizyczną.

Taniec, to nie tylko przyjemność. To również forma aktywności fizycznej, dzięki której uelastycznisz ciało, czy wzmocnisz mięśnie.

Zapraszamy!