Dzisiaj kilka wskazówek dla Was drogie Panie jak zadbać o siebie przed ślubem bez chodzenia do specjalistów. Niby każda z Nas o tym wie, ale jak jak dotyczy do nas samych, to zaczynają się komplikacje.

Co jest najważniejsze w dbaniu o siebie? – Systematyczność!
To trochę tak jak w tańcu. Jak pójdziemy na jedną lekcję ze stretchingu i nawet na zajęciach czujemy, że nasze zakresy ruchu delikatnie się powiększyły po zajęciach, to jak nie będziemy regularnie ćwiczyć,to wszystko wróci do poprzedniego stanu.

I. WŁOSY – Jeśli nie masz zbyt dużo czasu czy też nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na ciągłe wizyty u fryzjera,to możesz poprawić kondycję i nawilżenie swoich włosów. Nałóż na noc maskę do włosów na końcówki, a włosy umyj rano. Staraj się myć włosy co dwa dni, a co za tym idzie co dwa dni nakładaj wieczorem maskę i za każdym razem myj włosy dwukrotnie, żeby lepiej oczyścić skórę głowy. Po umyciu włosów nałóż odżywkę do włosów na 2-5 minut. Spłucz włosy najpierw ciepłą wodą, a następnie zimną, żeby zamknąć łuski włosów.
II. STOPY I DŁONIE- Znajdź 40 minut dziennie 2 razy w tygodniu, kiedy możesz siedzieć w domu w kapciach ;) . Świetnie sprawdzi się tu np. olejek kokosowy. Wsmaruj olejek w obydwie stopy i dłonie pozostawiając nadmierną ilość preparatu. Nałóż na stopy i dłonie torebki foliowe,a następnie na stopy nałóż skarpetki i najlepiej jeszcze kapcie, a na dłonie stare ciepłe rękawiczki. Pod wpływem ciepła kosmetyki lepiej się wchłaniają. Po 20 minutach wytrzyj stopy i dłonie ręcznikiem papierowym. Następnie nałóż swój ulubiony balsam do ciała lub tłusty krem i powtórz czynność na 20 minut.

Zaznaczamy, że nie jest to profesjonalna porada kosmetologiczna, a jedynie wskazówki inspirowane własnym doświadczeniem. :)