Czy wiedzieliście że jest w Łodzi takie miejsce, gdzie można bezkarnie porzucać siekierami?
My już tam byliśmy i spróbowaliśmy na własnej skórze. Wbrew pozorom to nie takie proste,żeby trafić siekierą do celu, ale mieliśmy niesamowitą frajdę z tego rodzaju aktywności. Polecamy zarówno mężczyznom, jak i kobietą, ponieważ tu nie tylko siła ma znaczenia, ale i precyzja, koordynacja i powtarzalność.
To ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w dwójkę albo w grupie, nie tylko przy jakiejś szczególnej i wyjątkowej okazji. Ale oczywiście okazje takie jak wieczór kawalerski,wieczór panieński, urodziny, spotkanie firmowe, czy integracyjne zapewne sprawią, że pojawi się także element zdrowej rywalizacji.
Dodatkowo możecie także zamówić pokaz taneczny Perfect Show w wykonaniu solistki, czy duetu, a także lekcje tańca. Pokazy solistki w stylach, takich jak: samba brazylijska, belly dance, czy burleska lub rewia świetnie sprawdzają się podczas wieczorów kawalerskich. Pokazy taneczne w wyknaniu duetu, np. latin show, can can, tango, lata 20′ itp. Podczas imprez firmowych, czy urodzinowych. Natomiast nauka tańca, to świetne dopełnienie wieczorów panieńskich.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam świetnej zabawy! Do zobaczenia!

Adres: ul.Wysoka 22A, 90-036 Łódź
Telefon: 0048 572 555 382
E-mail: nasiekiery@gmail.com

http://nasiekiery.pl/oferta