Kwiecień, maj i czerwiec były dla nas niezwykle pracowitymi miesiącami, ale i jakże satysfakcjonującymi i owocnymi.

Jest nam niezmiernie miło, że tyle par zdecydowało się przyjść na indywidualny kurs tańca właśnie do nas. Dziękujemy za zaufanie i życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Mieliśmy przyjemność ułożyć rozmaite i różnorodne choreografie pierwszego tańca na wesele dla przyszłych małżonków. Co ciekawe średnio połowa par wybiera obecnie coraz modniejsze ostatnio show taneczne, łącząc utwory klasyczne z nowoczesnymi. Oprócz pięknego walca była gorąca salsa, subtelny foxtrot, żywiołowa cha cha, taniec użytkowy, czy też energetyczny rock’n’roll.

Okres wiosenny, to nie tylko czas przygotowań do ślubu, ale też czas pokazów tanecznych podczas różnego rodzaju imprez; wesel, eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników, czy imprez urodzinowych. Dla nas każdy pokaz jest ważny i do każdego równie starannie się przygotowujemy. Lubimy też zaskakiwać Was nowymi pomysłami, partnerowaniami i podnoszeniami pasującymi do danego stylu tanecznego, czy tematu pokazu. Nie zwalniamy tempa wciąż udoskonalając nasze choreografie oraz tworząc nowe show tematyczne. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasz duet Kamila Płóciennik i Jędrzej Kauc zaprezentował także swoje autorskie choreografie podczas rewii MOVIE NIGHT Izabeli Zaremby-Godali we współpracy z rewią Sensation w teatrze DOM w Łodzi. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego widowiska.
Z rewią wracamy już po wakacjach i mamy nadzieję, że do zobaczenia!