Tak jak wszyscy my też czasem lubimy odpocząć i się zrelaksować. A jaka jest nasza ulubiona forma wypoczynku? To zależy od tego czy fizycznie jesteśmy zmęczeni, czy nie. Jeśli tak, to preferujemy wypoczynek nad wodą, spacery po parku, pływanie rowerkiem wodnym, kino, teatr, czy spotkania ze znajomymi. A jeśli nie, to lubimy stretching na świeżym powietrzu, treningi z partnerowań i podnoszeń, pływanie, spacery po górach, czy plaży. Chyba dlatego,że w ciągu roku dużo czasu spędzamy na sali, to najbardziej relaksujący jest wypoczynek wśród natury, ale mimo wszystko choć trochę związany z aktywnością fizyczną.

Relaks zarówno fizyczny i psychiczny jest potrzebny każdemu. Każdy odpoczywa w inny sposób,ale ważne jest, aby znaleźć odpowiedni dla siebie sposób, żeby pozbyć się negatywnych emocji, rozluźnić mięśnie i naładować pozytywną energią. Wtedy człowiek czuje się jak nowo narodzony i jest gotowy do podejmowania kolejnych wyzwań i twórczego działania.

A jeśli nadal szukacie relaksującej Was aktywności,to proponujemy taniec: solo, z partnerem/partnerką, z koleżanką/kolegą czy też z mamą/córką. Jeśli pozytywnie podejdziecie do nauki tańca, to wpływa on zbawiennie zarówno na samopoczucie fizyczne i psychiczne. Podczas naszych zajęć indywidualnych odprężycie się, odreagujecie, pozbędziecie złości, pobudzicie organizm i pobudzicie endorfiny.