Nieubłaganie nadchodzi nowy rok. Był niestety zaskakujący. Nikt nie spodziewał się, że coś takiego może się wydarzyć i nie do końca wierzyliśmy, że tyle to będzie trwało. Pandemia zmieniła totalnie nasze obecne życie. Dla wielu osób nie był to łatwy rok, a za to był pełen obaw, braku perspektyw, strachu o zdrowie i przyszłość. Jednak ŻYCZYMY WAM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! Nie analizujcie już co złego się stało, a znajdźcie plusy, wyjątkowe momenty, które się wydarzyły, godzinne rozmowy telefoniczne, chwile uśmiechu, czy ludzkiej życzliwości i pomocy. Pomyślcie jakich wspaniałych ludzi macie w gronie znajomych i przytulcie tych, których tak mocno kochacie. Reszta się ułoży prędzej, czy później! Nie może być inaczej!

Wierzymy, że jeszcze będziemy często spotykać się z Wami na naszej sali podczas lekcji tańca, a także na wszelkich imprezach, na których zechcecie oglądać nasze pokazy taneczne.
Musimy jeszcze wszyscy wziąć głęboki oddech i zaczekać, aż wszystko wróci do normy. Pamiętajcie, że aktywność fizyczna w jakiejkolwiek postaci pomoże Wam wyzwolić endorfiny i ułatwi ten trudny czas. Jeśli nie wychodzicie z domu oprócz chodzenia do pracy i robienia zakupów, to róbcie treningi w domu albo dwuosobowe czy czteroosobowe weekendowe spotkania taneczne. Taniec można przecież śmiało łączyć ze spotkaniami towarzyskimi, czy traktować jako wspólne ćwiczenia. A nawet nie poczujecie wtedy jak ćwiczycie! :)

TANECZNEGO NOWEGO ROKU!