Czas na urlop

W dniach 28.10.-12.11. przebywamy na urlopie. Na wszystkie wiadomości odpiszemy po 12.11.
W pilnych sprawach prosimy o wiadomość na kontakt@perfectshow.pl.

Jak wiecie w okresie wiosenno- wakacyjnym kiedy jest sezon ślubny nie mamy czasu na urlop, dlatego jesień, to dla nas idealny czas na regenerację i naładowanie baterii na kolejny rok pełen tańca.

Po naszym powrocie nie zabraknie nowych zajęć grupowych w grafiku: stretching&wzmacnianie, modern jazz, wyczekiwany start Ladies Choreo, a będzie też kilka niespodzianek. Pamiętajcie, żeby zapisać się przed przyjściem na zajęcia. W każdej chwili można dołączyć na taniec użytkowy – kurs niedawno wystartował i będzie kontynuowany dopóki będą chętni na niedzielny termin. Jest to grupa open, gdzie przychodzą zarówno osoby rozpoczynające naukę tańca, jak i bardziej zaawansowane – dostosowujemy poziom trudności do każdej pary.
Zbieramy także zapisy na wszystkie zajęcia dla dzieci i startujemy w listopadzie przy odpowiedniej grupie zapisanych osób.

Powolutku szykujemy się także do sylwestra na indywidualnych lekcjach tańca. Jeśli chcecie przejść szybkie szkolenie z wybranych przez Was stylów tanecznych, to wybierzcie lekcje z jednym instruktorem lub z dwoma. Dzięki tej formie zajęć roztańczycie się, nauczycie się podstaw prowadzenia partnerki w tańcu i poznacie różne kroki taneczne już w kilka lekcji.
Pamiętajcie również, że niewielkimi krokami zbliżają się święta, więc możecie zakupić dla bliskich vouchery świąteczne na zajęcia indywidualne.

Widzimy się już za dwa tygodnie! Do zobaczenia!