Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Dużo zdrowia, energii do codziennych zadań oraz do spełniania swoich marzeń oraz marzeń najbliższych Wam osób, szczęścia, radości z życia, wspaniałych przyjaciół, odrobiny luzu każdego dnia oraz dużo tańca!

Wiemy, że jak to zwykle bywa, przed świętami jest zawsze dużo przygotowań, sprzątania, gotowania, świątecznych zakupów i szykowania prezentów, ale życzymy Wam, żeby to nie był dla Was nerwowy czas. Tłumy w sklepach, świąteczna gorączka i pośpiech niestety zazwyczaj nie sprzyjają pozytywnemu nastawieniu, ale radzimy,żeby w każdej chwili szukać pozytywnych aspektów danej sytuacji. :)

Przypominamy, że jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, to przygotowujemy piękne świąteczne vouchery na pojedyncze lekcje lub pakiety zajęć. Wystarczy podać imię i nazwisko obdarowywanej osoby oraz ilość zajęć i umówić się na odbiór w danym terminie w naszej szkole tańca. Decyzja o stylu tańca,terminie lekcji oraz to czy zajęcia mają być solo, czy w parze będzie potrzebne dopiero przed pierwszą umawianą lekcją. Lekcje umawiamy indywidualnie – najlepiej zadzwonić pod numer 739-299-099 i dopasować termin do dogodnego dnia i godziny.

Jeśli jednak wszystkie prezenty już dawno wybrane, to zapraszamy w roku 2020 na spełnianie sylwestrowych obietnic :D Stretching, spalanie, wzmacnianie, nauka rozmaitych stylów tanecznych, rekreacja – sami wybierzcie swoje noworoczne postanowienie :)

Wszystkiego najlepszego!