Pozytywnie Zakręceni w Rossmannie, to wspaniała ekipa, która nie boi się wyzwań, nie czuje zmęczenia, szybko się uczy, a przy tym świetnie bawi. Jak zawsze spędziliśmy na sali w ciągu dwóch dni aż 8 intensywnych godzin,co dla osób nie uczących się wcześniej tańca jest nie lada wyzwaniem. Ale wytrwałość i chęć nauki naszych weekendowych kursantów ponownie nas zaskoczyła. Tym razem uczyliśmy kroków walca, bachaty oraz disco samby, a także prowadziliśmy rozgrzewki oraz różnorodne tematyczne animacje taneczne. Oprócz samej nauki kroków, szlifowaliśmy także krótko indywidualne umiejętności każdej z par.
Jesteśmy dumni i zachwyceni efektami. Ilość tanecznego materiału jaką mieliśmy możliwość przerobić wystarczyłaby spokojnie na miesięczny – dwumiesięczny kurs tańca oczywiście w zależności od poziomu zaawansowania grupy i ilości spotkań w miesiącu.
Intensywny weekend z tańcem z pracownikami firmy Rossmann, to już nasza mała tradycja, którą uwielbiamy. Oprócz tego,że możemy uczyć tańczyć fantastycznych ludzi,to także świetnie się bawimy i zawsze możemy liczyć także na kursantów z dużym poczuciem humoru.
Jest nam niezmiernie miło, że staliśmy się częścią tego wspaniałego wydarzenia. Dziękujemy!
Wszystkich uczestników zachęcamy do ćwiczenia w domu,bo już na następnych warsztatach nowe style i kolejna dawka wiedzy i umiejętności.

Poniżej mała relacja video z warsztatów tanecznych Duety na Parkiety.