W miniony weekend już po raz drugi mieliśmy ogromną przyjemność poprowadzić warsztaty taneczne dla firmy Rossmann Polska w Hotelu Senator w Starachowicach. Bardzo cieszymy się, że Rossmann znów nam zaufał.
Pracownicy firmy w aktywny i oczywiście taneczny sposób spędzili razem z nami czas. Poznali podstawowe kroki popularnych stylów tanecznych, między innymi disco samby i rock’n’rolla. Nie zabrakło także cieszących się coraz większą popularnością tańców latynoamerykańskich: energetycznej i pełnej dynamiki salsy, jak również sensualnej i romantycznej bachaty. Na rozgrzewkę powitaliśmy ich zajęciami, które łączyły naukę tańca i animacje taneczne, które są świetną formą na zintegrowanie nowo poznanych osób. Uczestnicy warsztatów przyjechali do nas z całej Polski, dlatego integracyjne zabawy taneczne pomogły zbudować przyjazną atmosferę na zajęciach, a także poczuć się bardziej swobodnie. Pierwszy dzień to jedynie przedsmak tego co wydarzyło się w sobotę. Czekało nas prawie sześć godzin wspólnej tanecznej pracy. Znów nas nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania. Pracownicy firmy Rossmann to jedni z naszych najzdolniejszych podopiecznych. Dlatego przygotowane dla nich choreografie urozmaiciliśmy nawet o partnerowania. Pomimo tak intensywnego maratonu tanecznego wszyscy pożegnaliśmy się z uśmiechami na twarzach.
Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie, pracowitość i wspaniałą atmosferę, którą stworzyliście. Praca z Wami to dla nas ogromna przyjemność i już nie możemy się doczekać kolejnego tanecznego spotkania. Do zobaczenia.

 

ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE
POLSKA SP Z O O
Ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 109
91-222 Łódź, Polska

Hotel Senator*** Centrum Konferencyjne
Ul. Bankowa 7,
27-200 Starachowice, Polska