W miniony weekend już po raz trzeci mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty taneczne dla pracowników firmy ROSSMANN. Ilość uczestników mile nas zaskoczyła, ponieważ zwiększyła się ponad dwukrotnie od czasu naszych pierwszych warsztatów. Jest to dla nas bardzo budujące i cieszymy się, że udało nam się zarazić taneczną pasją kolejnych śmiałków.

Tym razem byliśmy w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze. „Pozytywnie Zakręceni w Rossmanie” uczestniczyli w kolejnej edycji warsztatów „Duety na Parkiety”. Podczas zajęć uczyli się tańczyć w parze, uczestniczyli z rozgrzewkach i animacjach tanecznych.


Wszyscy z chęcią i wielkim zaangażowaniem uczyli się nowych figur tanecznych. Podczas marcowego kursu tańca poznali kroki popularnej disco samby, sensualnej bachaty i pełnego pasji tanga.

Ku naszemu zaskoczeniu większości uczestnikom najbardziej przypadł do gustu najtrudniejszy z powyższych stylów tanecznych – tango.

Na zakończenie wyjazdu pracownicy firmy ROSSMANN wraz ze swoimi partnerami wspaniale zaprezentowali nabyte umiejętności podczas wieczornego pokazu. Nie tylko zatańczyli, ale też idealnie oddali swoją mimiką i dynamiką ruchu charakter poszczególnych choreografii.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem postępów i już nie możemy doczekać się kolejnego tanecznego spotkania. Jest nam niezmiernie miło,że mogliśmy Was nauczyć tak wiele w tak krótkim czasie i spędzić z Wami wspaniały taneczny weekend. Dziękujemy i do zobaczenia :)