Wieczór panieński to niezwykle ważny dzień w życiu przyszłej panny młodej, a także wyzwanie dla świadkowej organizującej ten wyjątkowy wieczór. To czas na zabawę, nowe wyzwania, relaks i spełnianie marzeń.

Organizując wieczór panieński trzeba pomyśleć o tym co lubi przyszła panna młoda, a także czy większość zebranych podczas wieczoru pań lubi spędzać czas aktywnie, woli wypoczywać, czy też imprezować. Dzięki temu atrakcja będzie dobrana do upodobań i temperamentu grupy.

Jeśli Twoje koleżanki lubią się bawić i preferują jakikolwiek wysiłek fizyczny, to z pewnością atrakcja w postaci niezobowiązującej lekcji tańca w miłej atmosferze trafi w ich gust.

Wspólna lekcja tańca to idealny prezent, który wprowadzi Was w szampański nastrój,a dzięki poznanym krokom tanecznym nie zejdziecie z parkietu do samego rana. To także sposób, żeby zintegrować się z grupą i poczuć się swobodnie.

Nie musicie iść do szkoły tańca – to my przyjedziemy do Was. Prowadzimy lekcje tańca w mieszkaniu, domu, restauracji, czy kręgielni.

A jakie style taneczne możecie wybrać?

Cha cha, samba, salsa, samba brazylijska, new style, burleska, czy sexy dance. Przygotowujemy także lekcje łączące różne style taneczne z animacjami tanecznymi, konkursami, czy zabawami.

Przeżyj razem z nami taneczny wieczór panieński!

Chcesz dowiedzieć się więcej – napisz lub zadzwoń.

E-mail: kontakt@perfectshow.pl
Telefon: 739299099