Do grona naszych partnerów dołączyła marka PAWO, która dla naszych kursantów przygotowała specjalną promocyjną ofertę: -50% na odzież i dodatki oraz -30% na obuwie.
Wystarczy, że przyjdziesz do nas na lekcję tańca, a otrzymasz kupon.
Staramy się wraz z naszymi partnerami dbać o Was kompleksowo. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Z przyjemnością polecamy Wam markę PAWO, gdzie każdy przyszły pan młody z pewnością znajdzie stylizację, która zachwyci jego przyszłą żonę.

Poniżej kilka słów od naszego partnera:

„Marka Pawo posiada prawie 30-letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny.  Dzięki zdobytemu doświadczeniu,cały czas rozwija się i wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów.
Naszą pasją jest kształtowanie inspirującego i wyjątkowego wizerunku Klienta.
Chcemy aby Klient czuł się wyjątkowo, dlatego oferujemy spotkania indywidualne z certyfikowanymi Doradcami Wizerunku, aby mogli zmienić swój wygląd,jak i poznać najważniejsze zasady dress codu.
W kolekcjach stawiamy na odzież biznesową, okazjonalną, jak i na smart casual.
Chcemy aby szafa naszego Klienta była klasyczna, ale każdy mężczyzna musi posiadać tzw. „must have”.
Jesteśmy marką modową podążającą za trendami, lecz pokazujemy je w bardzo subtelny sposób, aby Klient przez nas wystylizowany był w zgodzie z samym sobą”.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony http://pawo.pl/ , gdzie w wygodny sposób możecie obejrzeć kolekcje, kupować online, czy też śledzić aktualności.

My zadbamy o Wasz perfekcyjny pierwszy taniec, a marka PAWO o idealną stylizację.