Zaczynacie przygotowania do ślubu i wesela 2021 i 2022? Jeśli tak, to najwyższy czas rozejrzeć się za atrakcją na wesel. Planując wszystko wcześniej unikniecie przedślubnego stresu i zagwarantujecie sobie termin już teraz, bez obaw, że na chwilę przed tym ważnym wydarzeniem nie będziecie mieli już możliwości zrealizować swoich założeń.
My mamy dla Was bogatą ofertę artystyczną związaną z tańcem, ale nie tylko! Możemy także łączyć różnych artystów w jednym show, czy też przygotować występ pod konkretny, wskazany przez Państwa temat. W naszej ofercie znajdziecie:
– pokazy taneczne w wykonaniu solistów, duetów, grup,
– pokazy łączące taniec i wokal, czy taniec i instrument,
– pokazy akrobatów,
– show łączące akrobatykę, taniec i śpiew.
Jesteśmy od tego, żeby spełniać Wasze marzenia. Jeśli rezerwujecie termin dość wcześnie, to możemy przygotować także występ o tematyce, której jeszcze nie ma w naszej ofercie. Uwielbiacie Gwiezdne Wojny? Chcecie obejrzeć taniec motyli? Marzycie o show taneczno-wokalnym niczym z koncertu Beyonce? Nie ma problemu – jesteśmy gotowi do akcji.
Chętnie też doradzimy jakie style najbardziej pasowałyby według nas do Waszego wesela, jeśli opowiecie nam jaka jest ogólna koncepcja, czy zainteresowania pary młodej lub też temat wesela.
Pamiętajcie, że nie ma złych pytań i zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Pozdrawiamy!