Jako świeżo upieczona żona chciałam się z Wami podzielić ślubnymi inspiracjami i polecić Wam osoby, którym zawdzięczam swój wygląd podczas ślubu oraz usługi, z których osobiście skorzystałam.

1. Jeśli chcecie zadbać o swoją cerę, to proponuję Studio Metamorfoza. Profesjonalne podejście, dbałość o szczegóły, miła obsługa i oczywiście doskonały efekt oczyszczenia skóry i nawilżenia skóry twarzy.
Studio Metamorfoza
ul. Tuwima 15, Łódź
Telefon: 887 181 484
E-mail: studiometamorfoza.lodz@gmail.com

2. Piękny makijaż dobrany do mojej cery i oczekiwań zapewniła mi Katarzyna Muszyńska. Makijaż trzymał się przez całą noc bez poprawek, mimo że prawie całe wesele przetańczyłam i było dość ciepło. Marzy Wam się delikatny rozświetlony wygląd, czy też mocno podkreślone oczy? Gwarantuję, że Kasia zadba o to,żebyście były zadowolone. Polecam z całego serca. Jeśli jesteście zainteresowane, to proszę o prywatną wiadomość – prześlę namiary.

3. O kolor i kondycję moich włosów zadbała Katarzyna Nalaskowska z Hair Studio Wiktor Szewczyk. Zaczęłam chodzić do Kasi około 8 miesięcy przed ślubem. Wykonałam dwukrotnie zabieg keratynowej odbudowy włosów, a także 3 razy – farbowania włosów. Miło spędziłam czas w przyjemnej atmosferze, a moje włosy przestały się kruszyć i uzyskałam pożądany kolor.
Hair Studio Wiktor Szewczyk
Łódź, ul. Zachodnia 79
Telefon: 792 876 460

4. Fryzurę do ślubu ułożyła mi również Katarzyna Nalaskowska – Kokóffka – upięcia, warkocze, loki. Kasia dojeżdża także na miejsce przygotowań, jeśli ma dostępny termin. Moja fryzura do rana wyglądała świeżo i się nie zepsuła, a ozdoba, którą miałam na głowie została na swoim miejscu. Możecie zobaczyć więcej na: https://www.facebook.com/Kokóffka-upięcia-warkocze-loki-1137266786322420/

5. Natomiast moja sukienka jest z salonu Martin Andre http://martinandre.pl/”http://martinandre.pl/.
A podziękowania za precyzyjne dopasowanie sukni, niezwykłą życzliwość,wyrozumiałość i cierpliwość należą się wspaniałej pani Agnieszce.
Martin Andre
ul. Stefana Jaracza 10, Łódź