Sezon ślubny trwa w pełni – wyjątkowo wcześniej w tym roku!

Bardzo się cieszymy, że co raz więcej par zaczyna przygotowania do pierwszego tańca zdecydowanie wcześniej. Budujące jest także, że chcecie ćwiczyć w domu pomiędzy lekcjami, tak żeby w dniu ślubu być przygotowanym. Nie chcecie się stresować, żeby zatańczyć tak dobrze, jak podczas ostatnich lekcji na naszej sali.

Więcej par decyduje się również na lekcje z dwoma instruktorami, co pomaga w szybszej i dokładniejszej nauce kroków, a także daje więcej możliwości w wyborze kroków  do Waszej choreografii.

Jest nam bardzo miło, że najwięcej par przychodzi „po znajomości” – znajomi u nas tańczyli, ktoś z rodziny, czy z pracy. To dla nas jeden z najważniejszych sygnałów – podoba Wam się, jak zatańczyli Wasi znajomi albo macie zaufanie do osób, które u nas nauczyły się swojego pierwszego tańca.

Tak, czy inaczej, dziękujemy za zaufanie i pary 2022r. zapraszamy na lekcje już teraz. Pamiętajcie, żeby zapisać się na lekcje, najlepiej wszystkie z góry, ponieważ zainteresowanie jest dosyć duże. Postaramy się, żeby wszyscy chętni mieli możliwość uczęszczania do nas na indywidualne lekcje i liczymy na Waszą „elastyczność czasową”.

Pozdrawiamy serdecznie! Do zobaczenia!