Pozwól się porwać w mroczny świat horroru i grozy…

 

 

Halloween, to coraz bardziej popularne zjawisko w Polsce. Może ulice nie zamieniają się w pochód żywych trupów, dzieci nie pukają do drzwi każdego domu po cukierki, ani też biznes kostiumowy nie ma zbyt dużego natłoku pracy. Jednak lubimy się bać, oglądać horrory i straszyć innych ludzi.

Dlatego też specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Was pokazy taneczne. Wampiry, potwory, czy zombie poruszające się w przerażający sposób w rytm tajemniczej i strasznej muzyki, mroczna atmosfera, specjalne kostiumy i charakteryzacja oraz mrożące krew w żyłach historie przedstawione za pomocą ruchu. Wyjątkowe połączenie tańca współczesnego i tańca towarzyskiego sprawia, że nasze pokazy są jednocześnie eleganckie, pomysłowe i nietypowe.

Na specjalne życzenie klienta możemy także stworzyć inne pokazy taneczne,np. tango wampirów, kosmiczny led show, czy disco zombie. Jesteśmy otwarci na pomysły i z przyjemnością podejmiemy nowe wyzwania.

HALLOWEEN NIGHT SHOW – WIECZÓR GROZY to idealny pomysł na tematyczne imprezy firmowe. Sam wybierasz ilość pokazów, ilość tancerzy, styl i czas pokazów oraz godzinę. Oczywiście jeśli nie masz konkretnego pomysłu – chętnie doradzimy.

Chcesz dowiedzieć się więcej – napisz lub zadzwoń.

Telefon 739-299-099

E-mail kontakt@perfectshow.pl